imurel crohn imurel 30 imurel 05&bx=710"/>
Banner1
ATATÜRK
2013-2018 Turizm Eylem Planı
Düzce Tanıtım Filmi
TANITIM FİLMLERİ
YÜRÜYÜŞ PARKURLARI
TANITIM BROŞÜRÜ
İNANÇ TURİZMİ BROŞÜRÜ
SU YOLU BROŞÜRÜ
YAYLA TURİZMİ BROŞÜRÜ
YIĞILCA'DAN YEDİGÖLLER'E
ETNOGRAFİK KÜLTÜR ENVANTERİ
DENİZ TURİZMİ
RAFTİNG
OFF-ROAD
EKO-KÖY DADALI
DÜZCE'den YEDİGÖLLER'e
KÜTÜPHANELERİMİZ
KONURALP MÜZESİ
NEREDE KONAKLANIR
TÜRKİYE KÜLTÜR PORTALI
DOĞU MARMARA BÖLGE PLANI
KAMU HİZMETLERİ STANDART TABLOSU
SEYAHAT ACENTELERİ
ULUSAL FOTOĞRAF YARIŞMASI
INSTAGRAM YARIŞMASI
ÖNEMLİ TELEFONLAR
BİLGİ EDİNME
LİNKLER
28 Nisan 2017 Cuma günü Cumayeri Dokuzdeğirmen Köyünde İlimiz Protokolü, İlimiz Kurum Amirleri, Basın Mensupları ve katılımcılara rafting etkinliği düzenlendi…
imurel crohn imurel 30 imurel 05
&bx=710"/>

 

28 Nisan 2017 Cuma günü Cumayeri Dokuzdeğirmen Köyünde İlimiz Protokolü, İlimiz Kurum Amirleri, Basın Mensupları ve katılımcılara rafting etkinliği düzenlendi…

Etkinliğe; İl Jandarma Komutanı J. Albay Yılmaz ÖZDEMİR, Cumayeri Kaymakamı V. Bekir ÖZEN, İl Emniyet Müdürü Hüseyin DENİZ, Cumayeri Belediye Başkanı Recep TUNA, Düzce Sanayi ve Ticaret Odası Başkanı Fahri ÇAKIR, Kurum Amirleri, kurum çalışanları ve Rafting işletme temsilcileri katıldı.

 

                        

Düzce İl Kültür ve Turizm Müdürü Özcan BUDAK etkinlik açılışında basına yaptığı konuşmasında; "Düzce dediğimizde rafting akla geliyor. Çünkü coğrafi konumu itibariyle bütün insanların rahatlıkla gelip, hizmet alacağı bir bölgedeyiz ve bunun için biz markayız. Geçtiğimiz yıl Düzce'de 80 bin kişi rafting yaptı. Raftingi diğer alternatif sporlarla çeşitlendiriyoruz. Düzce'de her mevsim adrenalin etkinlikleri ve alternatif turizm seçeneklerini sunuyoruz. Bunların yanı sıra gastronomi turizmi ve kültürü de var. Düzce'nin coğrafyasında yetişen farklı ot bitkileri olduğu için yöresel yemek ve sağlık turizmi anlamında da bizim yaylalarımız ve bulundurdukları doku tercih edilmektedir."

Budak, Düzce'nin doğa sporlarında, tabiat turizmi anlamında tanıtılması ve buradaki aktivitelerin yerinde incelenmesi amacıyla sürekli organizasyonlar yaptıklarına işaret ederek, "Düzce sadece Melen Çayı'nda rafting ile değil, yaylalarda, şelalelerde, göl kenarlarındaki doğa yürüyüşleri, alternatif turizm seçenekleriyle ülkemizin ve hatta Avrupa'nın en gözde şehirlerinde birisi olma yolunda gayret gösteriyor." ifadesini kullandı.

 

imurel crohn imurel 30 imurel 05
imurel crohn imurel 30 imurel 05
© Copyright 2011 - T.C. Kültür ve Turizm Bakanlığı - Düzce İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü
Sitemizdeki Yazı, Resim ve Haberlerin Her Hakkı Saklıdır. İzinsiz, Kaynak Gösterilmeden Kullanılamaz.