imurel crohn dskibsfart.site imurel 05 - Düzce İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü - DÜZCE"/> imurel crohn imurel 30 imurel 05&bx=710"/>
Banner1
ATATÜRK
2013-2018 Turizm Eylem Planı
Düzce Tanıtım Filmi
TANITIM FİLMLERİ
YÜRÜYÜŞ PARKURLARI
TANITIM BROŞÜRÜ
İNANÇ TURİZMİ BROŞÜRÜ
SU YOLU BROŞÜRÜ
YAYLA TURİZMİ BROŞÜRÜ
YIĞILCA'DAN YEDİGÖLLER'E
ETNOGRAFİK KÜLTÜR ENVANTERİ
DENİZ TURİZMİ
RAFTİNG
OFF-ROAD
EKO-KÖY DADALI
DÜZCE'den YEDİGÖLLER'e
KÜTÜPHANELERİMİZ
KONURALP MÜZESİ
NEREDE KONAKLANIR
TÜRKİYE KÜLTÜR PORTALI
DOĞU MARMARA BÖLGE PLANI
KAMU HİZMETLERİ STANDART TABLOSU
SEYAHAT ACENTELERİ
ULUSAL FOTOĞRAF YARIŞMASI
INSTAGRAM YARIŞMASI
ÖNEMLİ TELEFONLAR
BİLGİ EDİNME
LİNKLER
DÜZCE’YE ÜÇ OSKAR ÖDÜLÜ BİRDEN…
imurel crohn dskibsfart.site imurel 05
imurel crohn imurel 30 imurel 05
&bx=710"/>

 

DÜZCE’YE ÜÇ OSKAR ÖDÜLÜ BİRDEN…

Yaşama Dokunanlar Platformu tarafından organize edilen "2017 Kültür Ürünleri Oskar Yarışması"nda Düzce Valiliği İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü’nün aday gösterdiği üç firma birincilik ödülü almaya hak kazandı.

İlimizi temsilen Birincilik alan ürün ve firmalar;

Fındık Ezmesi Kalite Birincilik Ödülü (Albedo Gıda Yasemin KARSLIOĞLU, Ercan SAK)

Ormangülü Balı Kalite Birincilik Ödülü (Yolcular Gıda Dursun SÖĞÜT)

Tarhana Kalite Birincilik Ödülü (Taç Tarım Tahsin ALTUN)

Yaşama Dokunanlar Platformu tarafından organize edilen ve yurt genelinde 63 şehirden 320 ürünün yarıştığı 2017 Kültür Ürünleri Oscar Yarışmasında ödüller sahiplerini buldu. 28 Nisan 2017 Çarşamba günü İstanbul Cevahir Otel’de gerçekleştirilen ödül töreninde; Fındık Ezmesi Kalite Birincilik Ödülü (Albedo Gıda Yasemin KARSLIOĞLU, Ercan SAK), Ormangülü Balı Kalite Birincilik Ödülü (Yolcular Gıda Dursun SÖĞÜT) ve Tarhana Kalite Birincilik Ödülü (Taç Tarım Tahsin ALTUN)’a verildi.

Ormangülü Balı Kalite Birincilik Ödülünü Yaşama Dokunanlar Platformu, Yüksek İstişare Kurulu Başkanı Prof. Dr. İstemi Yücel’den alırken, Fındık Ezmesi Kalite Birincilik Ödülü ve Tarhana Kalite Birincilik ödülünü Düzce İl Kültür ve Turizm Müdürü Özcan BUDAK verdi.

İstanbul Düzceliler Derneği Başkan ve üyelerinin de katılarak destek verdiği Kültür Ürünleri Oskar ödül töreni kendi kategorisinde ödül almayı hak eden 43 ilin girişimci ve sanatçıları başarılarının haklı gururunu yaşadı.

Kültür Ödülleri Oskarları Dağıtım töreninin açılış konuşmasını yapan Yaşama Dokunanlar Platformu Başkanı Murat Çuhadar, inanırsan başarırsın ilkesinin şekle girmiş halinin bu organizasyonla vücut bulduğunu söyledi. 9 ayrı kategoride verilen Kültür Ödüllerinin süreçlerini slayt ve video gösterimlerle tanıtan Yaşama Dokunanlar Platformu Başkanı Murat Çuhadar, 320 ürün arasında yapılan elemelerde, her biri saygın platform yöneticilerinin yanı sıra, gurmelerden, sanat uzmanlarından da takviye ve destek aldıklarını kaydetti. İl Kültür Müdürlüklerinin ve Belediyelerin de destek verdiği Kültür Ürünleri Oskarlarının geleneksel hale geleceği belirtildi.

efexor depot brugergastritis.site efexor rus
efexor depot efexor morgen eller aften efexor rus
imurel crohn imurel og feber imurel 05
© Copyright 2011 - T.C. Kültür ve Turizm Bakanlığı - Düzce İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü
Sitemizdeki Yazı, Resim ve Haberlerin Her Hakkı Saklıdır. İzinsiz, Kaynak Gösterilmeden Kullanılamaz.