DÜZCE İL KÜLTÜR VE TURİZM MÜDÜRLÜĞÜ

Düzce Adventure Turkey Macera Turizmi ve Sporları Fuarında

sosyal-medya-tr (4).jpg

Bu yıl 14-17 Şubat 2019 tarihleri arasında gerçekleştirilecek olan Adventure Turkey Macera Turizmi ve Sporları Fuarı’na Düzce Valiliği İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü ve Düzce Belediye Başkanlığı 11. Hol D 800 standında ortak katılım sağlayacaktır.

Tureks Uluslararası Fuarcılık tarafından organize edilen Macera Turizmi ve Sporları Fuarı Adventure Turkey, etkinlik ve spor odaklı macera turizmine artan ilgiden yola çıkarak, sektörün ihtiyaçlarına cevap vermeye hazırlanıyor. Binlerce macera tutkununu bir araya getirecek olan fuar, 14-17 Şubat tarihlerinde İstanbul Fuar Merkezi’nde gerçekleşecektir. Online Davetiye

Dünyada giderek ilgi gören ve büyüyen doğa ve macera odaklı turizm sektöründe; İlimizin sahip olduğu potansiyellerin tanıtılması, macera turizmi ve sporlarının gelişmesine yönelik, ekonomik, sosyal ve kültürel değer yaratılması, macera turizmine ve sporlarına hizmet eden tesisler, işletmeler, seyahat acenteleri ve turizm profesyonellerinin bir araya getirilerek ulusal ve uluslararası platformda hedef kitlesine ve sektör paydaşlarına diyalog imkanı ve iş birliklerine zemin hazırlıyor.

aD.jpg